Kariera

Programista PHP

Opis stanowiska:

  • Udział w dużym projekcie informatycznym mającym na celu stworzenie dedykowanego systemu informatycznego,
  • implementacja funkcjonalności we frameworku Zend Framework,
  • praca w zespołach tworzących nowe moduły.

Od kandydatów wymagamy:

  • bardzo dobrej znajomości PHP, JQuery, Bootstrap,
  • bardzo dobrej znajomości baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • znajomości wzorca projektowego MVC,
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania, komunikatywności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • różne formy zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa o dzieło / umowa o pracę
  • premie uznaniowe
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w młodym, energicznie rozwijającym się zespole
  • pracę nad dużymi projektami informatycznymi
  • wspieranie i rozwój umiejętności
  • udział w konferencjach, szkoleniach

Obsługiwane Samorządy Terytorialne

36

Zrealizowane projekty

92

Opublikowane
e-Formularze w CRWDE

164