Kariera

Front-End Developer

Senior JavaScript - AngularJS (v1.5.11)

Zadania:

  • Analiza oraz optymalizacja wydajnościowa kodu
  • Szkolenie zespołu z frameworka AngularJS
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu
  • Rozwijanie projektów i tworzenia aplikacji hybrydowych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość AngularJS v1.5.11 - obowiązkowo
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS wraz z SASS
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi bower/npm
  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte portfolio
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość OOP
  • Umiejętność pisania czystego/semantycznego kodu
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka Angular w wersji 2+
  • Bardzo dobra znajomość npm wraz z WebSocket
  • Chęć dzielenia się wiedzą

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy (umowę o pracę, B2B, zlecenie, dzieło)
  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji (5 000 - 8 000 zł brutto)
  • Darmową kawę
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Realny wpływ na udoskonalenie procesów wytwarzania oprogramowania i formę pracy

CV wraz z zamieszczoną poniżej klauzulą prosimy przesyłać na adres: biuro@sulimo.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez SULIMO Software Piotr Osipa i Wspólnicy Spółka Jawna do realizacji niniejszego a także przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Specjalista ds. wdrożeń

Zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych od etapu analizy, poprzez wdrożenie, szkolenia i uruchomienie systemu u klienta
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów w trakcie wdrożenia i po jego zakończeniu
  • Wykonywanie migracji danych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów
  • Wsparcie procesów rozwoju oprogramowania

  • Znajomość środowiska serwerowego UNIX/LINUX
  • Znajomość środowiska serwerowego Windows Server 2008 i nowszych
  • Znajomość języka SQL (głównie PostgreSQL)
  • Komunikatywność i asertywność w kontaktach z klientami
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji
  • Realny wpływ na udoskonalenie procesów wdrażania oprogramowania i formę pracy

CV wraz z zamieszczoną poniżej klauzulą prosimy przesyłać na adres mailowy biuro@sulimo.pl

Obsługiwane Samorządy Terytorialne

36

Zrealizowane projekty

92

Opublikowane
e-Formularze w CRWDE

164