O nas

Sulimo to ludzie, których łączy pasja i zaangażowanie. Każdy projekt jest dla nas doskonałą okazją do sprawdzenia naszych umiejętności na konkurencyjnym rynku produktów i usług internetowych. Nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że potrafimy sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Jesteśmy tu dla Ciebie, skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam.

Sulimo to ludzie, których łączy pasja i zaangażowanie.

Nasza filozofia

Znana maksyma głosi, że „czas to pieniądz”. Dlatego już na wstępnym etapie projektowania i podczas pierwszych rozmów z Klientem, staramy się poświęcić jak najwięcej uwagi i czasu, aby dokładnie poznać specyfikę i oczekiwania Klienta, i dobrać jak najlepsze rozwiązania. Dzięki temu możemy później szybko przystąpić do pracy i nie nękać naszych Klientów niepotrzebnymi telefonami czy mailami, wiedząc, jak cenny jest ich czas. W naszej pracy jednak na pierwszym miejscu stawiamy jakość, ponieważ dla nas „jakość to pieniądz”. Naszym głównym celem jest dostarczanie najlepszych i unikalnych rozwiązań, które zagwarantują naszym Klientom zaufanie i rozpoznawalność na rynku. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza filozofia

Doświadczenie

Sulimo to zgrany zespół specjalistów w dziedzinie programowania, grafiki i projektowania stron internetowych, a także administracji stronami i zarządzania treścią. Każda realizacja jest dla nas doskonałą okazją do zdobycia cennych szlifów i doświadczenia. Staramy się jednak nie spoczywać na laurach, lecz nieustannie śledzić nowe trendy i doskonalić nasze umiejętności, aby dostarczać nowoczesne i najlepsze rozwiązania internetowe. Doceniło to wielu naszych Klientów. Od początku naszej działalności zbudowaliśmy bogatą bazę Klientów, wśród których większą część stanowią klienci instytucjonalni. Nasze portfolio zawiera realizacje m.in. dla instytucji samorządowych, urzędów miast i gmin, szkół oraz sklepów znanych marek. Ty też możesz stać się jednym z naszych Klientów! Poznaj naszą ofertę!

Doświadczenie

Ostatnie realizacje

Załaduj więcej

Obsługiwane Samorządy Terytorialne

209

Zrealizowane projekty

195

Roczna ilość
wyświetleń naszych stron

154 M