Opinie klientów

Opinia klientów Sulimo Software

Firma Sulimo to ludzie w pełni zaangażowani w to co robią. Profesjonalizm w tworzeniu stron internetowych oraz podejście do klienta to ich ogromne atuty. Strona zaprojektowana dla naszego Urzędu jest atrakcyjna wizualnie i przyjazna dla użytkownika. I co dla nas ważne - nie musimy już pamiętać o jej aktualizacji - firma Sulimo na bieżąco aktualizuje treści i modernizuje stronę. Dzięki temu jako Urząd zyskaliśmy większe zaufanie mieszkańców naszej gminy. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy Sulimo.

Magdalena Sałek

Wójt Gminy Jabłonna
Opinia klientów Sulimo Software

Jeżeli planują Państwo modernizację swojej strony internetowej, zachęcam do powierzenia jej specjalistom. Takimi specjalistami są z pewnością pracownicy firmy Sulimo. Rozplanowali układ treści i zdjęć na każdej podstronie, wykonują ich aktualizację i zapewniają kompleksową pomoc w zarządzaniu serwisem. Teraz wszystko jest czytelne, przyciski i elementy nawigacyjne wyglądają bardzo nowocześnie.

Beata Siedlecka

Burmistrz Miasta Dęblin

Z firma Sulimo współpracujemy od roku 2013 roku i pragniemy zarekomendować jej usługi, które charakteryzuje wysoką jakość i rzetelność wykonania. Pracownicy firmy Sulimo wykazują duże zaangażowanie i profesjonalne podejście do zadań które im powierzamy.Firma Sulimo Software zaprojektowała i wykonała sklep internetowy oraz serwis internetowy sklepu stacjonarnego. Sprawuje stały nadzór nad wdrożonymi systemami informatycznymi. Polecamy Firmę Sulimo jako solidnego i profesjonalnego partnera w biznesie.

Małgorzata Wójcik - Szymuś

Prezes Zarządu TURIS Sp. z o.o.
Opinia klientów Sulimo Software

Firma Sulimo to rzetelny, kreatywny i profesjonalny wykonawca, którego szczerze Państwu polecam. Firma stworzyła dla nas nowoczesną, funkcjonalną i ładną graficznie stronę internetową, dzięki czemu o wiele więcej osób odwiedza nas teraz on-line i pozyskuje aktualne informacje o działaniach urzędu gminy. Współpracę z Sulimo definiuje wzorowy kontakt, bardzo duża elastyczność, praktyka i doświadczenie. Nasza długoletnia współpraca utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to firma godna zaufania.

Edwin Gortat

Wójt Gminy Wólka
Opinia klientów Sulimo Software

Firma Sulimo wywiązuje się bez zastrzeżeń z warunków umowy zawartej z powiatem lubelskim. Wszelkie prace wykonywane są profesjonalnie, solidnie i terminowo. Pracownicy firmy są zawsze do naszej dyspozycji, służą profesjonalnym doradztwem i opinią oraz kreatywnym i innowacyjnym podejściem do swojej pracy. Elastyczność i dostosowanie się do potrzeb i wymagań jest ogromną zaletą firmy Sulimo, znakomicie ułatwiającą współpracę. Firma jest zawsze dostępna również w nagłych wypadkach lub po godzinach pracy i nie ma to wpływu na jakość świadczonych usług. Jest to partner sprawdzony i godny zaufania, z którym współpracujemy od wielu lat. W celu uzyskania potwierdzenia dla moich słów zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.powiat.lublin.pl, której autorem jest firma Sulimo.

Paweł Pikula

Starosta Lubelski

Powierzyliśmy Firmie Sulimo realizację kluczowego dla nas projektu informatycznego, jakim było zaprojektowanie i wykonanie systemu CMS służącego do administrowania platformą internetową www.dziennikwschodni.pl, największego portalu informacyjnego w województwie lubelskim.Sulimo wykazało się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie analizy, projektowania i wdrażania systemów IT. Dzięki osobistemu zaangażowaniu pracowników Sulimo projekt zakończył się sukcesem, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam Sulimo jako rzetelnego wykonawcę.

Krzysztof Wiejak

Prezes Zarządu Corner Media sp.z.o.o

Ostatnie realizacje

Obsługiwane Samorządy Terytorialne

209

Zrealizowane projekty

195

Roczna ilość
wyświetleń naszych stron

154 M